Jak dobrze zorganizować przeprowadzkę aby uniknąć stresu ?

Stres – jest uczuciem negatywnym, który towarzyszy człowiekowi od zawsze niemal codziennie. Życie w ciągłym stresie staje się normą. Są różne niekorzystne objawy stresu np. drażliwość, gniew, nerwowość, lęk, depresję, huśtawkę nastroju itp.

Stres również towarzyszy w trakcie przeprowadzki. Martwimy się o:

 • Jak ona przebiegnie?
 • Czy wszystko dojedzie w całości?

Posiadając wieloletnie doświadczenie pomożemy Państwu odpowiadając na pytania oraz służąc dobrą radą aby uniknąć stresu przez co przeprowadzka będzie naprawdę miłym doświadczeniem.

Ludzie zmieniają miejsce swojego zamieszkania z wielu różnych powodów:

 • Z mniejszego na większe
 • Z większego na mniejsze
 • Z miasta na wieś
 • Ze wsi do miasta
 • Ze względu na zmianę pracy
 • Rozpoczęcie studiów

Zmiana miejsca zamieszkania jest dość stresującym przeżyciem. Aby uniknąć stresu towarzyszącemu podczas przeprowadzki proponujemy kilka wskazówek , które na pewno Państwu pomogą:

 1. Zarezerwuj( zamów) ekipę przeprowadzkową na dany dzień, godzinę ( zrób to jak najszybciej-już wtedy kiedy tylko będziesz wiedzieć, że zamierzasz się przeprowadzić.
 2. Zaopatrz się w kartony do pakowania ( można zamówić w firmie przeprowadzkowej lub kupić na własna rękę) każdy karton opisz ułatwi ci to rozpakowanie.
 3. Zrobić selekcję niepotrzebnych rzeczy ( po co zabierać do nowego miejsca coś co będzie niepotrzebne).
 4. Zarezerwuj sobie dzień wolny w pracy ( urlop aby być przez cały czas podczas przeprowadzki).
 5. Zajmij miejsce postoju dla samochodu przeprowadzkowego aby stanął najbliżej miejsca przeprowadzki.

Jeśli skorzystasz z naszych rad przekonasz się , że przeprowadzka to nic strasznego. Warto skorzystać z usług firmy Orson. Posiadamy flotę pojazdów przystosowanych do świadczenia usług przeprowadzkowych wyposażonych w wózki platformy, podnośniki do ciężkiego sprzętu.

Pomogliśmy w przewozie dobytku wielu ludzi oraz firm.

 

 

Zajmiemy się przeprowadzką mienia od początku do końca, czyli od momentu zapakowania mienia poprzez transport do nowego miejsca oraz rozpakowanie i ustawienie w miejscu wskazanym przez klienta.

Z nami przeprowadzka nie będzie stresującym przeżyciem- o czym się Państwo przekonacie jak z naszej firmy skorzystacie. Będziecie się cieszyć z nowego miejsca zamieszkania bez stresu, hałasu i bałaganu. Przeprowadzka nie będzie się kojarzyć z czymś koszmarnym, nieprzyjemnym oraz obawą przed jakimkolwiek uszkodzeniem mienia.

Dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej firmy Orson , w której pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje a przede wszystkim umiejętności.