Przeprowadzki firm i biur

przeprowadzki biur - przeprowadzki firmOferujemy kompleksowe przeprowadzki biura, magazynu, czy całej firmy. Przyjedziemy w dogodnym dla Państwa terminie w celu ustalenia zakresu i dokładnej wyceny usługi. Gwarantujemy, że usługa zostanie wykonana terminowo, profesjonalnie, oraz w cenie ustalonej na spotkaniu z naszym przedstawicielem, który doradzi Państwu tak, aby przeprowadzka do nowego biura była odpowiednio zorganizowana i sprawnie przeprowadzona.

W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na solidność i jakość świadczonych przez nas usług. Naszym klientom daliśmy się poznać jako firma godna zaufania, świadcząca wysokiej jakości usługi.

Powierzone nam mienie przewieziemy bezpiecznie pod wskazany przez Państwa adres. Nasze samochody są odpowiednio przystosowane, a pracownicy firmy „Orson” posiadają wieloletnie doświadczenie. Na życzenie, spakujemy wszystkie Państwa dokumenty, sprzęt biurowy, sprzęt komputerowy, a następnie rozpakujemy i umeblujemy nowe biuro.

Wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzek

Z firmą „Orson” mogą być Państwo spokojni ponieważ zajmujemy się tym kilka lat i znamy się na tej pracy. Najważniejsze dla nas jest zawsze zadowolenie naszych klientów – jest to dla nas podstawa!

Demontaż i transport mebli biurowych z nami będzie przeprowadzony bardzo sprawnie, a wszystkie dokumenty firmowe zostaną w odpowiedni sposób zabezpieczone i przewiezione w wyznaczone miejsce. Wszystkie powierzone nam rzeczy będą zabezpieczone przy użyciu materiałów pakownych, folii do zabezpieczenia, a nasi pracownicy zadbają o każdy nawet mały szczegół.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!