Transport mebli

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy profesjonalny i bezpieczny transport mebli: nowych, starych, antycznych i wszelkiego rodzaju antyków. Podejmowane przez nas prace transportowe prowadzone są z należytą starannością i ostrożnością, głównie na terenie Wrocławia. Mamy pełną świadomość, iż meble antyczne i te pospolite posiadają niekiedy wartość sentymentalną  i często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Gwarantujemy, że odpowiednie zabezpieczenie oraz pietyzm przekłada się na najwyższej jakości transport mebli, czego efektem jest dostarczenie przedmiotów w nienaruszonym stanie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach, poparte jest odpowiednią wiedzą. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonywania wielu nietypowych usług wymagających dokładności, w tym między innymi transport mebli, czy antyków.

Nie każdy mebel który jest stary, zaliczamy do antyków. Określenie antyk swoją etymologię wzięło od zabytkowego przedmiotu sztuki dawnej – starożytnej, mającego wartość historyczną, estetyczną oraz posiada cechy przedmiotu o szczególnej wartości materialnej. Najczęściej antykami określane są meble, ale również mogą być to przedmioty z innej kategorii np. lampy, zegary, obrazy oraz inne przedmioty użytkowe.

Transport antyków

Polski, Wrocławski rynek antyków jest w fazie kształtowania i nie jest tak rozpowszechniony jak na Zachodzie.

transport mebli wrocław

Odpowiednio zabezpieczony mebel lub inny przedmiot np. obraz to udany transport, którym możemy się pochwalić. Nasza wieloletnia praktyka i etyka pracy pozwoliła nam nabyć duże doświadczenie w tej dziedzinie. Naszymi zaletami są atrakcyjne ceny i szybko wykonane zlecenia. Organizujemy transport mebli na terenie Wrocławia, jak również przewozimy pianina i fortepiany.

Oferujemy najwyższą jakość usług transportowych i konkurencyjne ceny. Firma „Orson” to  punktualność  i dyspozycyjność. Pracujemy 7 dni w tygodniu oraz oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy z Firmą Orson Wrocław.